Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників харчової промисловості.

Завдяки наполегливій трудовій праці, високому професіоналізму робітників харчової  промисловості, ця галузь активно збільшує свій потенціал, створює продовольчу безпеку району.

Ваша невтомна та наполеглива праця є вагомим внеском у розвиток економіки, забезпечення продовольчої стабільності та підвищення рівня життя наших земляків.

З нагоди професійного свята зичу всім працівникам і ветеранам харчової промисловості району міцного здоров’я, радості, щастя, добробуту, оптимізму, нових трудових перемог. Нехай гасло «Продовольчі товари Зіньківщини – найкращі!» щоденно підтверджується вашою самовідданою працею на благо наших громадян!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя