Напередодні державного свята, Дня визволення України від від фашистських загарбників, у м. Зіньків, біля меморіалу загиблим воїнам у Другій Світовій війні відбувся урочистий мітинг з нагоди 74 річниці визволення України від фашистських загарбників.

Участь у заході взяли керівництво району та міста, районна рада ветеранів, працівники установ, організацій міста та жителі району.

На мітингу з промовами виступили: заступник голови районної ради Сергій Загорулько, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, міський голова Сергій Максименко, заступник голови районної ради ветеранів Володимир Омельченко, керівник пошукової групи в Зіньківському районі ППО «Меморіал» (м. Оржиця) Андрій Чернявський, заступник військового комісара Сергій Влох.

Виступаючі висловили слова щирої вдячності  ветеранам за їх активну життєву позицію, відвагу і мужність, незламну волю, патріотичне виховання підростаючого покоління та привітали своїх земляків зі святом.

Пошуковою групою ППО «Меморіал» на території району знайдено останки дев’яти воїнів, які загинули захищаючи Зіньківщину в роки Другої світової війни. Була проведена урочиста церемонія перепоховання рештків загиблих воїнів.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за свободу і незалежність Батьківщини та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.