Привітали соціальних працівників Зіньківського району

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З нагоди свята сьогодні, 2 листопада, у районному будинку культури відбулися урочисті заходи.

Зі словами привітань до працівників соціальної сфери району звернулися заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, заступник міського голови Геннадій Хорошун. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, яке вони дарують людям.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята кращих працівників було нагороджено Почесними грамотами та Подяками районної ради, районної державної адміністрації, міської ради.

Гарний настрій та позитивні емоції подарували присутнім артисти районного Будинку культури.