Шановні працівники та ветерани соціальної сфери Зіньківського району!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто  вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Соціальні працівники Зіньківського краю поклали на свої плечі почесну, але нелегку і відповідальну ношу –  щоденно піклуватися про ветеранів війни і праці, людей поважного віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримувати малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагати їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутнішої ситуації.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Висловлюю слова вдячності всім трудовим колективам установ, закладів, управлінь та відділів соціального призначення за сумлінне виконання службових обов’язків.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, достатку, сімейного тепла, здійснення всіх задумів і мрій. Нехай ніколи не вичерпується ваша віра у щедрість людської душі, а вас завжди супроводжує  любов і добро, бажання та спроможність бути корисними людям. Хай почесне звання соціального працівника завжди залишається шанованим людьми.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя