У смт Опішня відкрили поліцейську станцію

2 листопада у смт Опішня відбулося урочисте відкриття поліцейської станції, про необхідність функціонування якої в останні роки так часто говорили як самі поліцейські, так і мешканці селища та прилеглих сіл.

20 000 грн. на ремонт приміщення поліцейської станції  виділено з районного бюджету, 10 000 грн. – із селищного. Ремонт двох службових кабінетів та кімнати відпочинку правоохоронці проводили власними силами. На станції відтепер постійно працюватимуть два дільничних поліцейських та працівники групи реагування патрульної поліції. У їх розпорядженні –автомобіль та комп’ютерна техніка з доступом до необхідних баз даних.

Під час урочистостей заступник начальника поліції Полтавської області Денис Захарченко і начальник Зіньківського відділення поліції Леонід Горєв подякували голові районної ради Сергію Нерозі та виконуючій обов’язки селищного голови Юлії Масюк за розуміння проблем їхнього відомства та фінансову допомогу. До речі, в рамках реалізації районної комплексної програми профілактики та протидії злочинності на її виконання з районного бюджету виділено 119 000 грн..

У вітальному слові голова районної ради Сергій Нерозя наголосив на тому, що з відкриттям поліцейської станції, робота якої спрямована на захист прав та свобод громадян, у смт Опішня з’явилося ще 5 нових робочих місць, що досить актуально для сьогоднішнього дня.