Відбудеться сесія районної ради

9 листопада 2018 року об 11:00 годині в залі засідань районної ради    (м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40) відбудеться пленарне засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про внесення змін до районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки.
  2. Про затвердження положення про районну премію для переможців обласних та Всеукраїнських етапів військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та військово-патріотичної гри імені Симона Петлюри.
  3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.
  4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
  5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  6. Різне.

Інші питання.