З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

У переддень Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, у залі засідань районної ради, відбулися урочистості з нагоди свята тих, хто своєю працею та талантом дає можливість кожній людині доторкнутися до світу культурного розвитку.

Зі словами привітань до працівників та майстрів галузі культури району звернулися голова районної ради Сергій Нерозя, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, керівник Зіньківської районної профспілкової організації профспілки працівників культури України Віктор Литус.

Працівники та майстри культури зберігають пам’ять поколінь та створюють сприятливі умови для формування цілісного культурного простору. Завдяки їм могутні традиції нашої культури відроджуються, поєднуються з новітніми течіями та віддзеркалюються у сучасності.

Тож сьогодні, напередодні свята, виступаючі висловили вдячність працівникам культурної сфери району за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

За творчу працю, особистий внесок у поліпшенні культурного відпочинку і організацію дозвілля населення та з нагоди професійного свята кращі працівники та майстри культурної галузі району були нагороджені Відзнаками районної ради та райдержадміністрації, відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації та районної профспілкової організації профспілки працівників культури України з врученням квітів.

Згідно рішення колегії Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації за досягнутий високий художній рівень і виконавську майстерність, активну роботу з розвитку народної творчості, було вручено Посвідчення «народного» аматорського колективу ансамблю народної пісні «Берегиня» Пірківського сільського Будинку культури.