Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Зіньківського краю!

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Завдяки вам могутні традиції нашої культури відроджуються,  поєднуються з новітніми течіями та віддзеркалюються у сучасності. Ви зберігаєте пам’ять поколінь та створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору, адже культурні здобутки і традиції нашого народу – це наша гордість, скарб, яким треба належно скористатися.

Ваші майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Бажаю вам творчого ентузіазму, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашого району!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя