Відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

9 листопада, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, перший заступник  голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.

На початку пленарного засідання Сергій Нерозя вручив Грамоту Полтавської обласної ради депутата районної ради, голові постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення Чикало Світлані Володимирівні за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток національної освіти на Полтавщині, активну громадянську позицію.

Про виконання рішення по депутатському запиту депутата районної ради Сичова В. В. інформував голова районної ради Сергій Нерозя.

Рішеннями депутатського корпусу районної ради внесено зміни до програми забезпечення виконання Зіньківською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота», районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки та до рішення вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 7 липня 2017 року «Про розподіл та передачу книги „Спортивна слава Зіньківщини”».

З метою забезпечення права дітей з особливими потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу, утворено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Затверджено положення по ряду питань, що стосуються діяльності закладів освіти району, зокрема військово-патріотичної гри імені Симона Петлюри, про порядок проведення конкурсів на посаду директора та на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області та  районну премію для переможців обласних та Всеукраїнських етапів військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), на реалізацію якої з районного бюджету виділено понад 11 000 грн..

Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року: з урахуванням трансфертів по доходах у сумі 331 122,0 тис. грн., по видатках у сумі 316 755,6 тис.  грн., внесли зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, з якими інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько.

У ході пленарного засідання розглянуто та затверджено низку технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

У питанні порядку денного «Різне» слово мала депутат районної ради, директор Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валентина Троцька:

«Цього року в Україні, у м. Ірпінь, проходив XVIII Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів «Театральний форум – 2018». Ляльковий театр «Коза-дереза» нашого навчального закладу також отримав запрошення взяти участь.

Участь у фестивалі відбулася завдяки небайдужості голови районної ради Сергія Нерозі, Човно-Федорівського сільського голови Олексія Чутя, начальника відділу освіти Юрія Дахна та фінансовій підтримці Зіньківської районної ради і Човно-Федорівської сільської ради.

Діти отримали позитивні емоції та велике задоволення від поїздки. Серед багатьох аматорських колективів, які приїхали з різних куточків України, наш ляльковий театр виборов почесне 2 місце.»

Валентина Троцька вручила Подяки засновників та організаторів XVIII Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів «Театральний форум – 2018» С. В. Нерозі, О. Г. Чутю, Ю. П. Дахну.

Роботі сесії передували засідання комісій та президії районної ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання проекту порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.