Шановні працівники та ветерани радіо і зв’язку!

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку.

Сучасне життя неможливе без засобів масової комунікації, які ви уособлюєте. Саме ви допомагаєте людям вчасно дізнаватися, чим живе світ. Завдяки вашій професійній та оперативній роботі в оселі кожного жителя Зіньківського краю відкривається інформаційне вікно у світ.

Працюючи на передових інформаційного простору, ви першими розповідаєте нам про найважливіше, показуєте найцікавіше. І хоча нерідко така благородна справа є нелегкою, вмієте зберегти інтерес до роботи, творче натхнення та людяність.

Бажаю всім працівникам радіо та зв’язку Зіньківського району творчої наснаги, корпоративної солідарності та нових професійних досягнень. Міцного здоров’я, радості, добробуту, благополуччя  вам і вашим родинам!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя