За урожай і хліб в нас на столі

Спасибі вам, шановні трударі!

Щороку, у третю неділю листопада, коли вже зібрано весь урожай, а земля готується до відпочинку, Зіньківщина традиційно вшановує працівників агропромислового комплексу району – людей, які працюють на землі.

15 листопада, в районному будинку культури, відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.

З доповіддю про здобутки галузі, котрі були досягнуті у поточному році, присутніх ознайомив перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко.

З професійним святом усіх працівників агропромислового комплексу вітали в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, який зазначив:

«Для позитивного вирішення проблем сільського населення вже третій рік діє Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Зіньківського району за пріоритетними напрямками на 2016-2020 роки, відповідно до якої продовжується підтримка домогосподарств, що прагнуть покращити якість продукції та модернізувати власне виробництво. За два попередні роки 31 особистому селянському господарству надана фінансова підтримка у сумі 27 080 грн..

У 2018 році урядовими програмами державної підтримки аграрного сектору скористалося вісім аграрних підприємств району, отримавши десять одиниць сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва на загальну суму майже 5 млн. грн. з частковою компенсацією вартості.»

За багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм і натхнення у роботі, значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району та з нагоди Дня працівників сільського господарства кращі працівники галузі були відзначені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та спільними грамотами районної державної адміністрації і районної ради.

З підсумками роботи виступила керівник Зіньківської районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України Світлана Троян, яка також нагородила Відзнаками та вручила грошові винагороди кращим серед кращих.

Своїми виступами присутніх у залі радували  Іван Ярош, Анастасія Ярош та артисти районного будинку культури.