Шановні працівники та ветерани сільського господарства Зіньківського району!

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, саме цієї пори, у третю неділю листопада, щорічно Зіньківський край святкує День працівників сільського господарства.

З нагоди професійного свята, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю всіх, хто пов’язав свою діяльність з роботою в полі, садах, тваринницькій галузі, а також спеціалістів сільського господарства, без котрих не можливий розвиток аграрного сектору економіки.

З повагою схиляю голову перед тими працівниками, які присвятили своє життя  сільському господарству й пішли на заслужений відпочинок. Адже саме вони в нелегкі роки забезпечували достаток і продовольчу незалежність нашого краю.

Шановні працівники, дорогі ветерани сільського господарства Зіньківського району, бажаю радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай і надалі рясніють щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту нашого краю!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя