З нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада, згідно з Указом Президента від 13.11.2014 року, в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це свято приурочене двом доленосним листопадневим подіям: Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Сьогодні з нагоди свята біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся мітинг та покладання квітів.

Участь у заході взяли голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко, в.о. голови Зіньківської райдержадміністрації Анатолій Володага, представники установ, організацій міста.

Сергій Нерозя від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто привітав усіх присутніх зі святом. Він закликав берегти пам’ять про тих, хто впевнено і рішуче боровся за вільну і Соборну Батьківщину та тих, хто у складних умовах сьогодення ціною власного життя поплатився за мир і спокій в рідній Україні. Серед них герої Зіньківського краю: Іван Матвієвський, Микола Рясков, Віталій Кузьменко, Вадим Мирінець, Роман Яковець.

З вітальним словом також виступив в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водага.

По завершенню мітингу, присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника,  вшанували пам’ять Великого пророка України – Тараса Шевченка та честь загиблих патріотів за право свободи і державності нашої країни.