Шановні зіньківчани, дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто вітаю вас зі святом – Днем Гідності та Свободи, який встановлено Указом Президента України від 13 листопада 2014 року.

21 листопада уся країна відзначає День Гідності та Свободи, що увібрав у себе доленосні події новітньої історії України. Ці події дали старт формуванню нових Героїв, підняттю патріотичної свідомості, скинули кайдани поневолення та покори злочинному режиму, відкрили можливість жити в новій демократичній державі.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, згадуємо усіх героїв України, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність нашої держави, усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструє прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Дорогі земляки, бажаю вам і вашим родинам мирного неба над головою, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя