Шановні працівники та ветерани органів прокуратури Зіньківського краю!

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників прокуратури! Це свято підтверджує важливість функціонування інституту прокуратури на сучасному етапі розвитку України.

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури Зіньківського краю, ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини.

Сподіваюся, що ви і надалі будете гідно виконувати свої повноваження, створюючи умови для збереження в районі громадянського миру, спокою та зміцнення правопорядку. Хай високий професіоналізм, досвід, знання, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам здобувати повагу людей, підвищувати їх довіру до важливої державної структури.

З нагоди свята, бажаю усім вам міцного здоров’я, мирного неба, успіхів, наснаги та наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу та досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я Людини та зміцнення авторитету Зіньківщини.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя