Міжнародний День людей з інвалідністю

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й упродовж усього життя не забувати про те, що поруч з нами живуть такі люди, які потребують нашої допомоги і уваги.

3 грудня уся світова спільнота долучається до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Люди з обмеженими можливостями – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. На сьогодні у нашому районі, в управлінні соціального захисту населення, на обліку перебуває 688 осіб з інвалідністю та 502 інваліда з дитинства; 186 – дітей-інвалідів, з них – 122 на повному державному утриманні.

Кожен день у житті цих людей наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення. Незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх.

Дорогі люди з обмеженими можливостями Зіньківського району, для вас не існує меж у просторі та часі, бо сила вашого духу долає усілякі перешкоди. Ваші мудрість та терпіння навчають нас бути більш суворими та вимогливими до самих себе. Ви – взірці мужності, наполегливості та непересічної особистості, і кожен з вас заслуговує на повагу й щире захоплення з боку інших.

Бажаю усім вам теплих стосунків з вашими близькими, бадьорості духу та міцного здоров’я. Ви – гідний приклад безмежних людських можливостей та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми! Зі святом!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя