“Повір у себе” – ці слова, як гасло!

Їх кожен день у пам’яті читай.

І щоб ніколи віра та не згасла

Ти кожен день люби і пам’ятай!

Сьогодні, у залі районного Будинку культури, з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями відбулися урочисті заходи.

З теплими словами та побажаннями до людей з особливими потребами звернувся заступник голови районної ради Сергій Загорулько:

«Люди з обмеженими можливостями – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. На сьогодні у нашому районі проживає близько трьох тисяч осіб з інвалідністю всіх груп та категорій. В управлінні соціального захисту населення на обліку перебуває 688 осіб з інвалідністю та 502 інваліда з дитинства; 186 – дітей-інвалідів, з них – 122 на повному державному утриманні.

Кожен день у житті цих людей наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення. Незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх.

Висловлюю щиру вдячність всім, хто сьогодні опікується людьми з особливими потребами, адже надання їм повсякденної підтримки і допомоги – справа честі кожного громадянина України, реальний вияв людяності та любові до ближнього.

Дорогі люди з обмеженими можливостями Зіньківського району, для вас не існує меж у просторі та часі, бо сила вашого духу долає усілякі перешкоди. Ваші мудрість та терпіння навчають нас бути більш суворими та вимогливими до самих себе.

Бажаю усім вам теплих стосунків з вашими близькими, бадьорості духу та міцного здоров’я. Ви – гідний приклад безмежних людських можливостей та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!»

Зі словами привітань виступив в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага.

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, добросовісне виконання функціональних обов’язків та з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю, керівники району спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації з врученням квітів нагородили Віру Михайлівну Шум, Таїсу Іванівну Регент, Тетяну Миколаївну Оглоблю, Наталію Михайлівну Нестеренко, Валерія Миколайовича Крутька, Людмилу Володимирівну Касян.

Святкову атмосферу у залі створили працівники районного Будинку культури. Шквал емоцій у присутніх викликали художні номери у виконанні вихованців Зіньківського  дитячого будинку-інтернату імені О. В. Синяговського. Людмила Касян та Галина Лоза подарували уривок з повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», викликавши у присутніх щирі посмішки.

Зіньківчани, пам’ятаймо: ріка добра починається з джерельця милосердя!