Дорогі волонтери Зіньківського краю!

Нині доброчинність об’єднує людей в усіх сферах життя і, безперечно, Міжнародний день волонтера, що відзначається 5 грудня, є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього.

Сьогодні як ніколи глибоко і гостро наша країна і наші земляки відчувають силу і значення волонтерських місій. Волонтерів чекають, на них сподіваються, їм вірять.

Висловлюю щиру подяку волонтерам, волонтерським організаціям, учнівській молоді, керівникам підприємств, установ, міському, селищному, сільським головам, депутатам усіх рівнів і просто небайдужим людям Зіньківщини, за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Вас  заслужено шанують за добровільну допомогу, яку ви надаєте сім’ям військовослужбовців – учасників АТО, хворим, одиноким, людям похилого віку, інвалідам, дітям-сиротам, вимушеним переселенцям – усім, хто особливо гостро потребує  підтримки.

Дорогі волонтери Зіньківського району, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто прийміть щирі вітання зі святом. Бажаю вам міцного здоров’я, терпіння, витримки, успіхів у всіх справах і вдячних усмішок! Будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя