Шановні зіньківчани!

Свято Збройних Сил України – це данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

У цей день ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих  витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.

Бойові традиції української армії формувалися ще за часів Київської Русі. Сьогодні ж солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, віддаючи життя та відстоюючи суверенітет і незалежність України!

Дорогі зіньківчани, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто зичу вам мирного неба над головою, добра та достатку.

Бажаю усім зіньківчанам-військовослужбовцям міцного здоров’я, надійного родинного тилу, злагоди, щастя, благополуччя та віри у силу власної держави!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя