З нагоди Дня місцевого самоврядування

Уже стало доброю традицією в нашій державі, в грудні, коли добігають до кінця справи, намічені на рік, відзначати свято широкого суспільного загалу – День місцевого самоврядування.

Сьогодні у залі районного Будинку культури зібралися ті, хто через власне серце пропускає турботи своїх земляків, вміє знаходити шляхи до вирішення нагальних проблем свого міста селища, села, хто вболівав і вболіває за проблеми рідної Зіньківщини, дбав і дбає про її розквіт.

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Сергій Нерозя. Він подякував Народному депутату України Олегу Кулінічу, депутатам обласної ради Людмилі Овчаренко та Олександру Путрі, депутатам місцевих рад за співпрацю, активну підтримку, своєчасність, активність та відповідальність.

Голова районної ради зазначив: «Вирішення нагальних проблем діяльності територіальних громад Зіньківщини можливе лише при тісній співпраці. Переконаний, що спільною командою ми здатні вирішувати будь-які найскладніші завдання, спрямовані на поліпшення життя кожного жителя нашого району. Тож дякую вам за співпрацю, взаєморозуміння і проведену роботу.

Впевнений, що ми й надалі у тісній співпраці районної ради та районної державної адміністрації, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, будемо активно спрямовувати свою діяльність на розв’язання існуючих в районі проблем і робитимемо все можливе для поліпшення рівня добробуту наших громадян.

Великий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування громад району зробили ветерани, які частину свого життя присвятили роботі в радах. Їх відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, стали взірцем для багатьох послідовників. Тож пам’ятаємо і шануємо людей, багатий досвід, вміння та мудрість яких, допомагають нам вирішувати реалії сьогодення.»

З нагоди професійного свята до привітань долучились депутат обласної ради Олександр Путря, голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних голів Зіньківського району Михайло Білик, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага та голова профспілки працівників державних установ району  Надія Лимар.

За сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамотами різних рівнів були нагороджені кращі працівники органів місцевого самоврядування району.

Святкову атмосферу у залі створили артисти районного Будинку культури, вихованці шкіл міста, хоббі-клас «Адреналін».