Шановні депутати місцевих рад, дорогі працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Зіньківського району!

За доброю традицією 7 грудня ми відзначаємо День місцевого самоврядування. Це професійне свято всіх, хто наділений високим правом представляти інтереси громадян у представницьких органах та приймати від їх імені рішення, а також працівників виконавчих апаратів, які забезпечують виконання радами своїх повноважень.

Великий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування громад району зробили ветерани, які частину свого життя присвятили роботі в радах. Їх відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, стали взірцем для багатьох послідовників. Тож пам’ятаємо і шануємо людей, багатий досвід, вміння та мудрість яких, допомагають нам вирішувати реалії сьогодення.

Висловлюю глибоку повагу та щиру вдячність працівникам місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, усім небайдужим, хто працює з людьми і для людей.

Ваші досягнення на шляху розвитку  Зіньківщини — це результат спільних зусиль і згуртованої праці всієї зіньківської громади.

Впевнений, що сильна й заможна Зіньківщина підкріплена професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями на своїй землі, які здатні вирішувати складні проблеми життєдіяльності району.

З нагоди свята бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, добра, наполегливості в реалізації всіх планів, наснаги та нових здобутків. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя