Відбулося пленарне засідання тридцятої сесії районної ради сьомого скликання

12 грудня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання тридцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.

На початку пленарного засідання за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди ювілейних дат голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько нагородили депутата районної ради, директора ТОВ «Октан» Кропивну В. М.  та в. о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рися  А. А. Почесними грамотами районної ради з врученням нагрудних знаків і квітів.

5 – 6 жовтня в с. Олефірівка Миргородського району відбувся Чемпіонат з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.  Команда  депутатів Зіньківського району виборола І  місце на дистанції «Смуга перешкод» Чемпіонату та отримала Кубок переможців. Сьогодні Сергій Нерозя та Сергій Загорулько  вручили грамоти членам команди: депутату районної ради  Кімлик-Яросі Л. А., Бірківському сільському голові Костенку С. С., депутатам міської ради Галичу В. В. та  Пономаренку В. І.

Районні обранці розглянули 20 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини.

Затверджено районну програму забезпечення діяльності районного трудового архіву Зіньківської районної ради на 2019 – 2021 роки.

Своїми рішеннями районна  рада внесла зміни до дев’яти  районних програм, зокрема: до програми забезпечення виконання Зіньківською райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, програми «Територіальна оборона на території Зіньківського району на 2017-2020 роки»,  районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки,   районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки, програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота»,  районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ інфекції/СНІДУ на 2016 – 2018 роки, районної комплексної програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2016 – 2020 роки, програми розвитку редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» на 2016 – 2020 роки,  програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки.  Це дасть змогу забезпечити виконання ряду важливих заходів програм.

Депутати підтримали внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

Розглянуто ряд майнових питань, що стосуються  списання з балансу відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації вантажного автомобіля ЗІЛ-ММЗ 4502, затвердження протоколу про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації: громадського будинку, розташованого за адресою: м. Зіньків, вул. Івана Петровського, 21-б Зіньківського району Полтавської області,  надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад міста, селища, сіл Зіньківського району Полтавської області об’єкта нерухомого майна розташованого за адресою: вул. Воздвиженська, 64-е, м. Зіньків, надання згоди на передачу меморіальної дошки з балансу Зіньківської районної ради на баланс Зіньківської центральної районної лікарні Полтавської області.

У ході пленарного засідання розглянуто та затверджено низку технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Роботі сесії передували засідання комісій та президії районної ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання проекту порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.