Шановні працівники Зіньківського районного суду!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників суду!

Ваша фахова діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє розвитку України як демократичної та правової держави. Тож саме від ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.

Зіньківський районний суд щороку розглядає велику кількість судових справ. Працівники суду виявляють високий професіоналізм, адже кожна справа – це конкретна доля наших громадян, трудових колективів.

Шановні працівники районного суду! Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто зичу вам міцного здоров’я, родинного тепла, щастя і благополуччя, вагомих успіхів у роботі, задля верховенства закону, справедливості і громадянської злагоди.  Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя