Шановні працівники державної виконавчої служби Зіньківського району!

Щорічно 17 грудня в Україні відзначається День працівника державної виконавчої служби. Це свято людей, які кожен день забезпечують неухильне виконання Закону, утверджують принципи законності та верховенства права.

Роль державного виконавця складна і, разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання забезпечення реалізації державної політики у сфері виконання рішень судів та інших органів.

Переконаний, що всі працівники державної виконавчої служби усвідомлюють колосальну відповідальність, яка на них покладена, тому й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю дотримуватимуться традицій своєї професії.

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто бажаю міцного здоров’я, щастя, успіхів, миру, добробуту вам і вашим родинам.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя