Шановні працівники відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Зіньківського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Це свято було створене, щоб підкреслити значимість людей, які займаються важливою і кропіткою працею – записом актів громадянського стану.

Кожного дня працівники відділу РАЦСу самовіддано служать обраній справі, вносять вагомий внесок у розвиток діяльності органів реєстрації актів цивільного стану.

Працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану завжди максимально толерантні та виважені у своїй роботі, не дивлячись на те, що це зовсім не просто, адже ситуації, які вимагають участі працівників РАЦСу в основному не можуть залишати людей байдужими. Народження, укладання  шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, здійснення інших повноваженнь, все це дуже важливо для нас всіх. Приходячи до РАЦСу люди завжди знаходять розуміння і кваліфіковане професійне обслуговування.

Шановні працівники відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Зіньківського району, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто бажаю  вам миру, творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, невичерпної віри в щедрість людських душ. Нехай вас завжди супроводжують милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя