Шановні адвокати Зіньківського району!

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем адвокатури!

У наш час адвокат несе на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян, його праця є надзвичайно важливою як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено.

Сьогодні разом з країною адвокатська спільнота проходить непростий шлях реформ в усіх сферах життя, бере участь у процесі удосконалення діяльності правоохоронних органів і судів, долає труднощі самоврядування, щоби зрештою від Його Величності Закону, а не мінливих політичних вітрів, залежало забезпечення прав гарантованих нашим громадянам Конституцією України.

Шановні адвокати Зіньківського району, бажаю вам нових професійних звершень, відданості, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою. Мудрості вам, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і непохитності, вірності ідеалам правди.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя