Обговорили важливі бюджетні питання

20 грудня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, яке вів голова комісії – Геннадій Хорошун.

Членами комісії було розглянуто та обговорено питання, що стосуються Положення про порядок складання, затвердження і контролю виконання річного фінансового плану комунальних некомерційних підприємств Зіньківської районної ради та затвердження фінансового плану комунальних некомерційних підприємств «Зіньківська центральна районна лікарня» і «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 рік.

З питанням про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки інформував тимчасово виконуючий обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Зіньківський ЦПМСД» Андрій Рись.

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко ознайомив присутніх з питанням, що стосується затвердження програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік.

Світлана Слинько, начальник фінансового управління райдержадміністрації,  прозвітувала про районний бюджет на 2019 рік та ознайомила присутніх зі змінами до показників районного бюджету на 2018 рік.

Геннадій Хорошун ознайомив присутніх з планом роботи Зіньківської районної ради на 2019 рік.

Члени комісії розглянули й ряд інших бюджетних питань, що стосуються преміювання та оплати праці.

Усі питання порядку денного детально обговорено й внесено на розгляд президії та чергової сесії районної ради.