Працювала комісія

Сьогодні, у депутатській кімнаті районної ради, під головуванням Світлани Чикало відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.

Комісія розглянула лист Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області.

Членами засідання заслухано інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктора Півня про внесення змін до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота».

Обговорено питання, що стосується внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017-2020 роки, з яким інформувала начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Людмила Кімлик-Яроха.

Депутати підтримали проекти рішень щодо внесення змін до ряду питань, що стосуються галузі освіти району, зокрема до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018-2020 роки, до районних програм розвитку дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі на 2017-2021 роки та оздоровлення і відпочинку дітей на 2016-2019 роки.

Юрій Дахно, начальник відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації, виступив з питаннями, щодо внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 14 вересня 2018 року «Про затвердження структури і граничної штатної чисельності закладів загальної середньої освіти Зіньківського району» та затвердження структури і граничної штатної чисельності Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В. П. Літвішка Зіньківської районної ради Полтавської області».

Комісія обговорила питання про надання дозволу на організацію харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти району у 2019 році за кошти районного та місцевих бюджетів.

Депутати розглянули питання, що стосуються медичної галузі району, зокрема затвердження Статуту, структури та граничної штатної чисельності комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня», Програму її розвитку та фінансову підтримку на 2019-2021 роки.

Розглянуто питання про затвердження програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік.

Світлана Слинько, начальник фінансового управління райдержадміністрації,  прозвітувала про районний бюджет на 2019 рік та ознайомила присутніх зі змінами до показників районного бюджету на 2018 рік.

Про роботу районної ради у 2019 році інформувала голова комісії Світлана Чикало.

Усі питання порядку денного депутати внесли на розгляд президії та чергової сесії районної ради.