Відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання

21 грудня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.

На початку пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Зіньківського району, активну громадянську позицію, плідну депутатську діяльність Почесною грамотою районної ради із врученням нагрудного знаку нагородили депутата Зіньківської районної ради, директора ВП АФ «Агро – Ка» ТОВ АФ «ім. Довженка» Бойка Анатолія Миколайовича.

Грамотою Полтавської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування керівництво районної ради нагородило депутата районної ради, заступника директора з навчальної роботи Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Педяш Олену Володимирівну.

Сьогодні день народження святкує депутат районної ради Матвієнко Наталія Станіславівна. Від імені депутатського корпусу і від себе особисто Сергій Нерозя привітав Наталію Станіславівну з особистим святом, вручивши квіти.

Депутати розглянули 28 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини.

Своїми рішеннями районна рада внесла зміни до трьох  районних програм, зокрема: до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота»,  районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки, до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки. Це дасть змогу забезпечити виконання ряду важливих заходів програм.

У ході пленарного засідання внесено зміни до ряду програм, що стосуються галузі освіти району: до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, програм розвитку дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі на 2017 – 2021 роки та оздоровлення і відпочинку дітей на 2016 – 2019 роки.

Затверджено структури та граничні штатні чисельності комунальної спортивної споруди «Зіньківський районний стадіон «Старт» та Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу імені В. П. Літвішка Зіньківської районної ради Полтавської області.

Надано дозвіл на організацію харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти району у 2019 році за кошти районного та місцевих бюджетів.

Рішеннями депутатського корпусу районної ради створено комунальне некомерційне підприємство «Зіньківська центральна районна лікарня», шляхом реорганізації (перетворення).

Депутатами затверджено програму розвитку та фінансову підтримку Зіньківської ЦРЛ на 2019 – 2021 роки, Положення про порядок складання, затвердження та контроль виконання річного плану комунальних некомерційних підприємств Зіньківського району, фінансові плани комунальних некомерційних підприємств «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.

Детально обговорено та затверджено програму економічного і соціального розвитку Зіньківського району  та план роботи Зіньківської районної ради на 2019 рік.

Депутати підтримали внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

Основні напрямки видатків районного бюджету на 2019 рік – охорона здоров’я, соціальний захист та соціальне забезпечення, фізична культура і спорт, галузь освіти району. Так, прогнозована сума доходів районного бюджету у 2019 році складає 275 245 821 грн., видатки – 275 245 821 грн.. За рахунок цих коштів планується реконструкція системи гарячого водопостачання Зіньківської ЦРЛ з використанням альтернативних джерел енергії для задоволення санітарно-гігієнічних вимог у лікарні, шляхом встановлення сонячних колекторів (800 000 грн.), капітальний ремонт внутрішнього опорядження приміщень навчального закладу (ясла-садок) №1 «Ромашка» Зіньківської районної ради (1 453 600 грн.), реконструкції зовнішньої каналізаційної мережі Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 (758 910 грн.) та суміщеної покрівлі на шатрову двоповерхового навчального корпусу Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (804 000 грн.) тощо.

У 2019 році планується фінансування виконання ряду районних програм, зокрема Програм підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота», підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову до лав Збройних Сил України, розвитку фізичної культури і спорту.

Розглянуто майнове питання, що стосується завершення приватизації громадського будинку, розташованого за адресою: вул. Івана Петровського, 21-б м. Зіньків Зіньківського району Полтавської області.

 У ході пленарного засідання розглянуто та затверджено низку технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Наприкінці пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя привітав депутатський корпус та апарат районної ради, усіх присутніх з наступаючим Новим роком та новорічними святами.

Роботі сесії передувало засідання президії районної ради, яка попередньо вивчила та детально обговорила всі питання проекту порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.