Шановні працівники енергетичної галузі Зіньківського району!

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика.

День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків: молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, ветеранів галузі, на яких ми рівняємося.

Від організованої, чіткої роботи кожного працівника енергетичної галузі, залежить забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства.

Шановні працівники енергетичної галузі Зіньківського району, висловлюю вам подяку за самовіддану працю. Зичу вам щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя