Шановні працівники архівних установ Зіньківського району!

Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого району, про життя людини, суспільства і держави, яке має великий вплив на формування національної свідомості наших громадян та засвідчує їх вагомий внесок у суспільно-політичний та економічний розвиток.

Працівники архівних установ виконують важливу місію – бережуть історичну пам’ять, збирають та задокументовують факти сьогодення, які потрібні, перш за все, нащадкам.

Завдяки  щоденній наполегливій праці працівників архівних установ теперішнє та прийдешні покоління матимуть змогу доторкнутись до сторінок нашої історії.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Шановні працівники архівних установ Зіньківського краю, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю вас з професійним святом. Бажаю творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні вашої високої професійної мети.

Міцного здоров’я, благополуччя, затишку і миру вам і вашим родинам.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя