Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі і дитинство, і сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим.

Усі здобутки Зіньківщини, її слава і авторитет – результат вашої повсякденної праці, дорогі земляки. Саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, натхненню, активній громадянській позиції й безмежній любові до рідного краю наш район впевнено рухається вперед. Щиро дякую вам за працьовитість і професіоналізм, терпіння і розуміння, цілеспрямованість і патріотизм.

Нехай Новий рік прийде до кожного лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Хай чарівність новорічної ночі, таїна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи, а Новий рік та Різдво Христове принесуть радість і спокій до ваших осель, додадуть міцного здоров’я та удачі, принесуть достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні. Натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!

Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя