З Днем Соборності та Свободи України!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Дорогі земляки, прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності та Свободи України! Впевнений, що незважаючи на всі труднощі, які випали на долю нашої країни, району, в єдності наших спільних дій та соборності душ  вдасться досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться нащадки. Маю надію, що майбутні дні принесуть нам світле почуття радості від особистої причетності до розвитку нашого краю.

Зіньківчани, прийміть найкращі привітання з нагоди величного свята українського народу – Дня Соборності та Свободи України! Щиро зичу всім нам на цьому шляху здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів, нових здобутків виключно у мирній праці, оптимiстичного погляду у майбутнє і непереможної віри у краще прийдешнє нашої рідної Зіньківщини та України!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя