З нагоди 100 річниці Дня Соборності та Свободи України

 В історії українського народу є багато важливих дат, але особливі серед них ті доленосні події, які прокладали шлях до незалежності України. До них, безперечно, належить День Соборності України. 22 січня 1919 року – дата, якій судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом. Значення цього свята полягає не лише в історичному контексті, а насамперед у дії на майбутнє, у нашій готовності разом працювати на зміцнення в Україні принципів демократії і свободи, розвиток єдиного гуманітарного та інформаційного простору, поліпшення добробуту громадян. 

Тож сьогодні, 22 січня, біля пам’ятника Тараса Шевченка відбулося покладання квітів з нагоди 100 річниці Дня Соборності та Свободи України. 

Участь у заході взяли керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, громадськість.
     

Історичний досвід постійно нагадує, що головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі.

Сьогоднішне відзначення Дня Соборності та Свободи України повинно стати ще однією нагодою для об’єднання всього суспільства навколо стрижневої ідеї творення квітучої, незалежної, європейської України. З нагоди величної події учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченка.