Знову з перемогами

12 лютого, на гірськолижній базі «Сорочин Яр», що в селі Стасі Диканського району, проходили змагання із зимових видів спорту серед сільських і селищних голів, голів об’єднаних територіальних громад, районних рад, їх заступників. Загалом взяли участь майже 120 представників органів місцевого самоврядування.

Змагання проходили з метою  пропаганди та розвитку фізичної культури і спорту в області, для організації змістовного дозвілля жителів сільської місцевості та залучення керівників місцевого самоврядування до здорового способу життя.

Спортивні баталії, що розгорнулися на гірськолижній базі, засвідчили, що представники місцевого самоврядування  Зіньківського району не тільки на належному рівні виконують посадові обов’язки та представницькі функції, але й демонструють високу спортивну майстерність.

Наші учасники  змагалися у таких видах спорту:  гірські лижі та спуск на тубах. Наш район представляли  заступник голови районної ради Сергій Загорулько та сільські голови району у повному складі. Очолював команду голова районної ради Сергій Нерозя.

Перші цьогорічні обласні змагання принесли нашому району чергові нагороди. У змаганнях на тубах почесні місця посіли: І місце – Михайло Іванович Білик (Лютенсько-Будищанський сільський голова), а ІІІ місце – Володимир Іванович Сивокінь (Шилівський сільський голова).

Щиро вітаємо наших переможців і всю команду Зіньківського району з гідним результатом! Бажаємо, щоб кожне ваше досягнення наближало вас до заповітної мрії! Високих вам результатів і перемог!