Відкрили місцеву пожежну охорону на території Кирило-Ганнівської сільської ради

14 лютого, на території Кирило-Ганнівської сільської ради, відбулося урочисте відкриття комунальної організації «Кирило-Ганнівська місцева пожежна охорона».

Участь в урочистостях взяли: голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, виконуючий обов’язки голови Зіньківської РДА Анатолій Водолага, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко, голова Кирило-Ганнівської сільської ради Сергій Тополь, представники громади, духовенства та інші.

Перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко вручив керівнику Кирило-Ганнівської місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля.

Керівники органів місцевої влади подякували обласній Службі порятунку «101» за підтримку та допомогу у створенні підрозділу місцевої пожежної охорони.

Варто зазначити, що працівники місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.