Найвища нагорода для тих, хто повернувся додому живим є життя, а для загиблих – пам’ять…

Традиційно, 15 рік поспіль, 15 лютого на Зіньківщині відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Сьогодні, у День Стрітення Господнього, керівництво району та міста, працівники установ та організацій, зіньківська громадськість віддали глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій, кому довелося воювати в чужих країнах, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Зіньківчани розділили всю біль з тими, хто у військовому конфлікті в Афганістані назавжди втратив своїх рідних і близьких.

У мітинзі, що відбувся біля меморіалу «Воїнам-інтернаціоналістам Зіньківщини» взяли участь: заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, капітан Зіньківського районного військового комісаріату Володимир Піскун, начальник управління соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації Віктор Півень, голова Зіньківської районної організації ветеранів війни Афганістану Василь Педько, голова міської організації війни та праці Сергій Мурадян, інші. Вів захід секретар міської ради Володимир Чикало.

Будь-яка війна безжалісно ламає життя безлічі людей, залишає слід у пам’яті, який не зникає з часом. Це жорстока правда, з якою людській свідомості неможливо змиритися.

У глибокій скорботі присутні схилили голови, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих земляків та поклали гірлянди і квіти до меморіалу та Вічного вогню.

Урочистості продовжилися у залі засідань районної ради. Для воїнів-інтернаціоналістів Зіньківського краю артисти районного будинку культури подарували святковий концерт.

Ми пишаємося воїнами-інтернаціоналістами, спадкоємцями бойової слави,  їхньою мужністю Держава вшановує подвиги своїх синів, віддаючи належне героїзму. Заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, секретар міської ради Володимир Чикало нагородили героїв минулого і сьогодення Почесними грамотами з врученням квітів.