Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок Зіньківського краю та України, долею одягнених у солдатські шинелі.

15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав та відзначаємо 30 річницю виведення військ з Афганістану. Це не тільки пам’ять загиблих, а й свідчення глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені вами стійкість і мужність – кращий приклад служіння Вітчизні.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородність вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь, залишатимуться взірцем військової доблесті та героїзму.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто зичу вам, шановні воїни–інтернаціоналісти Зіньківського району, міцного козацького здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам, достатку і довголіття. Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя