Відбулося пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання

20 лютого, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.

12 лютого на гірськолижній базі «Сорочин Яр» проходили змагання із зимових видів спорту серед сільських і селищних голів, голів об’єднаних територіальних громад, районних рад, їх заступників.

Голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько привітали сьогодні всю команду та переможців змагань: Михайла Білика, Лютенсько-Будищанського сільського голову, який посів почесне перше місце, та Володимира Сивоконя, Шилівського сільського голову, з третім місцем. Побажали міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму та нових перемог.

20 лютого – річниця трагічних подій на Майдані. Тож на початку пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

У ході пленарного засідання депутати розглянули 17 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини. Розпочали роботу із затвердження порядку денного та регламенту сесії районної ради.

З підсумками виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району за 2018 рік інформував перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко.

Леонід Горяєв, начальник Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, виступив з питанням, що стосується стану боротьби зі злочинністю, охороною громадського порядку та виконання заходів районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки. На всі запитання депутатів районної ради Леонід Олексійович надав змістовні ґрунтовні відповіді.

Внесено зміни до ряду районних програм, а саме: до комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки, програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки, програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки, Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району та програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки.

Затверджено проміжний ліквідаційний та ліквідаційний баланс Пірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області, Положення про відділ управління майном спільної власності територіальних громад в новій редакції, договір оренди №1 нежитлових вбудованих приміщень, розташованих на 2 поверсі Опішнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Депутати підтримали внесення змін до показників районного бюджету на 2018 та 2019 роки.

Рішеннями депутатського корпусу районної ради затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік з урахуванням трансфертів по доходах у сумі 431, 9 млн. грн. (з них по загальному фонду – 413,6 млн. грн., по спеціальному фонду – 18,3 млн. грн.), по видатках у сумі 427,9 млн. грн. (з них по загальному фонду – 389,1 млн. грн., по спеціальному фонду – 38,7 млн. грн.).

Прийнято рішення про надання дозволу на списання з балансу комунального закладу «Районний будинок культури» та комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» транспортних засобів.

Роботі сесії передували засідання постійних комісій та президії районної ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання проекту порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.