«Небесна сотня білих журавлів,

душа яких летить під небесами

Ніхто із вас вмирати не хотів,

Хай вічна пам’ять лишиться за вами»

Доля України непроста. До незалежності вона йшла довгим, тяжким і жертовним шляхом, дорого за неї заплатила. За нею – трагічні і героїчні сторінки історії нашого народу.

Шановні жителі Зіньківського краю! 20 лютого наша держава відзначає річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Кілька років тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, в тому числі жителі і нашого району, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави.

День Героїв Небесної Сотні – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире серце до ніг Матері-України, чий героїчний вчинок став прикладом для майбутніх поколінь.

Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності. Адже ціною власного життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а дух його – незламний.

Журавлиним ключем полинули у вирій вічності зіньківчани: Іван Матвієвський, Микола Рясков, Віталій Кузьменко, Вадим Мирінець, Роман Яковець, аби чорна стрічка війни не доторкнулася Батьківщини. Це наші Герої, а Герої – не вмирають, вони живуть у пам’яті вічно!

Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

У цей день я бажаю кожному, аби на рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичу добра вам і вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави.

Вічна пам’ять Героям! Вічна шана їхнім сім’ям і близьким!

Голова районної ради

Сергій Нерозя