“Найбiльше i найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя i своï сподiванки, розум, досвiд, почування.”
Панас Мирний

Українська мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші предки. 21 лютого Україна відзначає Міжнародний День рідної мови.

Наша мова є душею волелюбного, нескоренного, сильного духом українського народу. Велична та милозвучна, отримана нами у спадок. Упродовж віків вона гартувалась, збагачувалась і відточувалась творчістю звичайних людей, письменників, науковців та інших діячів.

Мова допомагала та допомагає людям утверджувати свою самобутність, виступає вагомим чинником взаємозбагачення і порозуміння.

Переконаний, що зміцнення позицій української мови в усіх сферах соціального життя, плекання всього мовного та культурного різноманіття Зіньківщини та України і надалі сприятимуть прогресивному розвиткові й піднесенню держави. Тому її збереження для нащадків – важливе завдання для усіх нас. Лише разом ми зможемо забезпечити розвиток та процвітання мови, яка увібрала в себе багаторічну історію і традиції нашого народу.

Любіть, плекайте і збагачуйте рідну мову! А материнське слово нехай стане для усіх нас незгасним символом єдності української нації і надійним оберегом! Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я Зіньківщини та України!

З повагою – голова районної ради
Сергій Нерозя