Нехай завжди в душі цвіте весна І серце зігрівається любов’ю!

Жінка – мати, берегиня, трудівниця, оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають.

Свято 8 березня – символ усього найкращого, що є у нас в житті: сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. І причина цього всього – Жінка!

Сьогодні, у передсвятковий день, у Зіньківському районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, в рамках обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі», присвячений 250-річчю від дня народження класика української літератури І. П. Котляревського та Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

До Берегинь Зіньківського краю з теплими словами привітання звернулися заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко, виконуючий обов’язки голови, керуючий справами виконавчого апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага.

Керівництво району та міста висловили жінкам найкращі побажання, щиро дякували за мудрість, самовіддачу, побажали миру, здоров’я, справжнього жіночого щастя й віри в краще майбутнє.

Святковий настрій присутнім дарували артисти районного будинку культури та кращі аматорські колективи і гуртки художньої самодіяльності сільських закладів культури.

Святкова програма вражала своїм змістом та колоритом і не залишила байдужою жодну жінку, присутню у залі. Кожен виступ артистів зустрічали бурхливими оплесками.

У залі районного будинку культури панувала весна, гармонія, атмосфера свята. Учасники художньої самодіяльності подарували присутнім чудовий настрій та масу незабутніх вражень.

Виставки декоративно-ужиткового мистецтва, фотовиставки трьох відомих районних фотомайстрів: Юрія Даценка, Євгенія Корнієнка, Василя Чепіля, фотозону – все це можна було оглянути у фойє районного будинку культури.

Тож дорогі жінки, Берегині Зіньківщини, зичимо вам радості, тепла, добра, весни в душі і святкового настрою!