Шановні Берегині Зіньківського краю!

Міжнародний жіночий день – це свято, що є символом усього найкращого в житті – сердечності, доброти, кохання, радості та тепла.

Жінка – уособлення затишку, роду, продовження життя.

Саме ви оточуєте близьких людей любов’ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім’я вашого щастя і любові, відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

Нехай же у ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах неодмінно панує безхмарна погода, а в душі завжди квітнуть сади! Хай найдорожчі вам люди завжди будуть прихильні до вас і серцем, і душею, даруючи свою увагу, тепло і турботу.

Щиро дякую усім жінкам Зіньківського краю, які сьогодні сумлінною повсякденною працею утверджують авторитет органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи.

Дорогі жінки Зіньківського краю, у це чудове весняне свято бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту і достатку в родинах. Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця!

Весни у ваших домівках і в серцях! Низький уклін вам, дорогі Жінки!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя