Обговорили ряд бюджетних питань

Сьогодні, 15 березня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном; освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.

З першими питаннями порядку денного, що стосувалися листів від Проценківського сільського голови та Зіньківського районного військового комісаріату, виступив голова спільного засідання постійних комісій – Геннадій Хорошун.

Про роботу комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області доповіла в.о. директора – Наталія Даценко.

Члени комісії розглянули питання про внесення змін до низки районних програм: програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік, Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» на 2019 – 2021 роки та до показників районного бюджету на 2019 рік.

Рекомендовано затвердити зміни до фінансового плану комунальних некомерційних підприємств «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 рік.

Заслухали та обговорили питання про затвердження структур і граничних штатних чисельностей та Статутів комунальних некомерційних підприємств «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції.

У зв’язку зі зменшенням кількості жінок дітородного віку, зменшенням кількості пологів, зміною фінансування з 2019 року медичних закладів вторинного рівня та з метою ефективного використання матеріальних ресурсів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Зіньківського району, члени комісії рекомендували з 1 липня 2019 року реорганізувати стаціонарний структурний підрозділ пологово-гінекологічного відділення на 30 ліжок у стаціонарний структурний підрозділ гінекологічного відділення на 10 ліжок комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня».

Юрій Дахно, начальник відділу освіти райдержадміністрації, інформував з питанням про затвердження в новій редакції структури та граничної штатної чисельності Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

У ході засідання комісія надала згоду затвердити на черговій сесії районної ради договір оренди №8 вбудованого нежитлового приміщення, розташованого на 1 поверсі нежитлової будівлі Опішнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.