Шановні ветерани Зіньківського району!

Щиро вітаю вас із визначною датою – 32-ю річницею створення Організації ветеранів України!

Впродовж усіх цих років ветеранська організація бере активну участь у житті нашого краю, патріотичному вихованні молоді, організації цікавого дозвілля для людей поважного віку, піклується про ветеранів війни та праці.

Важко перелічити всі ваші добрі справи. Ваш життєвий досвід, теплота ваших сердець, оптимізм, активна громадська позиція – найкращий приклад для усіх нас.

Шановні ветерани Зіньківського краю, на життєвому шляху кожного з вас було багато важких випробувань. Ви пройшли їх з мужністю, гідністю та честю. Ми засвідчуємо свою глибоку шану і повагу вашій стійкості, добропорядності, працьовитості.

Від щирого серця бажаю нашим ветеранам здоров’я, радості, оптимізму і благополуччя, злагоди, взаєморозуміння та миру. Нехай вас зігрівають турбота і любов близьких, рідних та друзів, оточують гарні і небайдужі люди! А ветеранській організації – розвитку і процвітання!

З повагоюголова районної ради

Сергій Нерозя