Екологічні ініціативи Полтавської обласної ради

Проявіть оригінальність та вигадайте креативну ідею вирішення екологічної проблеми. Приоритетні напрямки:

• поводження з відходами (сортування, тощо);
  • облаштування зелених зон;
  • енергоефективність;
  • соціальна реклама;
  • екологічні івенти;
  • екопросвіта.

Заручившись підтримкою місцевої влади, заповніть та подайте проектну заявку, спрогнозуйте заходи та прорахуйте бюджет.

Автором проекту може бути мешканець Полтавської області віком від 14 років.

Відбір проектів-переможців здійснюється Конкурсною комісією.

Проекти можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів.

Оформлену проектну заявку необхідно подати у паперовому вигляді особисто або на поштову адресу до 15 травня 2019 року:

Полтавська обласна рада, вул. Соборності, 45, м. Полтава, 36014.

Електронну версію зі сканованими додатками надсилати на електронну пошту: eco@oblrada-pl.gov.ua

За детальною інформацією та консультацією звертатися за телефоном: (05353) 3-34-46.

Контактна особа: Золочевська Інна Анатоліївна – координатор Зінькіського районного ресурсного центру  розвитку громад.