Сергій Нерозя: «Найдорожчий скарб у житті кожного з нас – здоров’я!»

7 квітня Зіньківщина та Україна відзначають Всесвітній день здоров’я.

Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ».

Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи нашої охорони здоров’я. Кожен з нас чудово розуміє, що в житті немає нічого дорожчого за наше здоров’я і здоров’я наших близьких. Ніщо так не радує, як прекрасне самопочуття і ніщо так не обтяжує, як хвороба.

Дорогі земляки, пам’ятайте: найдорожчий скарб у житті кожного з нас – здоров’я!  Тож з нагоди свята, я бажаю хворим швидкого одужання, медикам – хорошої матеріальної і технічної бази, всім нам – бути здоровими і життєрадісними! Нехай наше життя буде активним і наповнене добром! Рухайтесь назустріч міцному здоров’ю і довголіттю! Бадьорості вам, сили духу, благополуччя, щастя та любові. Зі святом вас!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя