На семінарі екологічних ініціатив

8 квітня, у залі засідань районної ради, у рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2020 роки» відбувся семінар.

Участь у семінарі взяли: заступник голови районної ради Сергій Загорулько, координатор Зіньківського районного ресурсного центру  розвитку громад Інна Золочевська, сільські голови району, вчителі, учні.

Головний спеціаліст інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Полтавської обласної ради Наталія Шийка та голова ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна ознайомили присутніх з порядком, умовами участі та підготовкою проектів у конкурсі екологічних ініціатив. Наголосили на реальності отримання співфінансування на екопроект у сумі 50 тис. грн. з обласного бюджету.

Мета даного проекту – підвищення екокультури мешканців, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

Наприкінці семінару Сергій Загорулько, заступник голови районної ради, закликав усіх присутніх долучитися до участі у обласному конкурсі, підкресливши, що екологічний рух – це життєва необхідність і ніхто,  крім нас, не врятує навколишнє середовище.