Шановні працівники та ветерани пожежної охорони!

Це свято об’єднує людей мужньої професії, які несуть відповідальність за вирішення важливих питань загальнодержавної ваги –  забезпечення надійного і вірного захисту національного багатства та життя людей від вогню та стихії.

Рятувати життя і майно людей від вогню справа не проста, навіть небезпечна, яка вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, а часом й здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості.

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю всіх працівників та ветеранів пожежної охорони нашого району з професійним святом. Зичу вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, миру, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння на благо народу рідного краю.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї мужньої професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі, своєму громадському обов’язку.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя