З Міжнародним днем пам’яток і визначних місць

18 квітня – Міжнародний день пам’яток історії та культури, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 1999 року № 1062/99 на підтримку ініціативи вчених, архітекторів, реставраторів, працівників державних органів охорони пам’яток історії та культури.

Охорона культурної спадщини, збереження її для наступних поколінь – одна з важливих функцій держави, спрямована на патріотичне та естетичне виховання людини.

Дорогі земляки, щиро вітаю вас з Міжнародним днем пам’яток та визначних місць.

Зіньківщина – це край з багатою історико-культурною спадщиною. Зберегти надбання минулого, відновити втрачене та передати неоціненні здобутки майбутнім поколінням – висока і благородна місія тих, хто щоденною працею зводить міцний мур національної свідомості.

Від усього депутатського корпусу та від себе особисто бажаю усім тим,  хто примножує і зберігає культурну спадщину Зіньківського краю здійснення мрій, професійного зростання, натхненної, наполегливої та результативної праці для збереження національного надбання Зіньківщини для кожного громадянина та наших нащадків!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя